Të gjitha kategoritë
EN

Shfaqja e produktit

Pluhur monohidrat i sulfatit të zinkut
Pluhur monohidrat i sulfatit të zinkut
VIEW MË SHUMË
Pluhur monohidrat i sulfatit të manganit
Pluhur monohidrat i sulfatit të manganit
VIEW MË SHUMË
Klasa e ushqimit të sulfatit të hekurit Monohidrat pluhur
Klasa e ushqimit të sulfatit të hekurit Monohidrat pluhur
VIEW MË SHUMË
Sulfati i hekurit Monohidrat 20-60mesh i klasës së ushqimit
Sulfati i hekurit Monohidrat 20-60mesh i klasës së ushqimit
VIEW MË SHUMË

RRETH NESH

Rech Chemical Co.Ltd u krijua në 1991 si një kompani e specializuar në prodhimin dhe shpërndarjen e produkteve të elementëve gjurmë, që përfshijnë lëndë të para industriale, ushqimin e bimëve, shëndetin e kafshëve. Aktualisht, Rech Chemical është rritur në furnizuesin më të madh të sulfatit të hekurit monogranular.

                       

Rech Chemical Co.Ltd has developed into a leading manufacturer of trace- element in China. We operate a worldwide business and complete service......

MË SHUMË

Na kontaktoni

Kimike Rech Co.Ltd

Balixiangxie E1-12F NO.459, Furong Road Changsha Hunan Kinë

86-731-85384092 86-731-85384093

[email mbrojtur] [email mbrojtur]