Të gjitha kategoritë
EN
Fosfat ure

Fosfat ure

Emri tjetër: UPPërshkrim:

Formula kimike: H3PO4.CO (NH2) 2

HS NO .: 2924199090

CAS Nr .: 4861-19-2

Paketimi: 25 kg / qese

1000,1050,1100,1150,1200,1250,1300,1350kg / çantë e madhe

Produkt informacion
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:RECH
Numri Modeli:RECH12
Certifikim:ISO9001 / FAMIQS
Sasia minimale Rendit:Një enë 20f fcl

Isshtë një pleh mineral i bardhë kristalor jo-korinë-azot-fosfor. Ata janë shumë të përqendruar dhe plotësisht të tretshëm në ujë. Plehërues për Plehërimin e të lashtave në terren dhe pemëve frutore, rekomandohet kryesisht për toka me pH të lartë. I përshtatshëm për përgatitjen e përzierjeve të plehrave dhe për prodhimin e plehrave të lëngshëm.

Parameters
Artikullstandard
Kryesor98% min
P2O544.0% min
I papërshkueshëm nga uji0.1% max
PH1.6-2.4


Ikasafortë