Të gjitha kategoritë
ENEN
pleh
Karbonat Mangani

Karbonat Mangani

Emri tjetër: karbonat mangan (2+), karbonat mangan (2+) (1:1), karbonat mangan (II), karbonat mangan (2+), acid karbonik, kripë mangan (2+) (1:1)


Formula Kimike: MnCO3
HS NO .: 28369990
CAS Nr .: 598-862-9
Paketimi: 25 kg/çantë
1000,1050,1100,1150,1200,1250,1300,1350kg / çantë e madhe

Produkt informacion
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:RECH
Numri Modeli:RECH12
Certifikim:ISO9001 /FAMIQS

Karbonati i manganit përdoret gjerësisht si një shtesë për plehrat e bimëve, në argjilë dhe qeramikë, në beton dhe herë pas here në bateri me qeliza të thata.

Parameters
Artikullstandard
CONTENT90% min
MN44% min
CL0.02% max
PB0.05% max
MNSO40.5% max


Ikasafortë

Kategoritë e nxehta