Të gjitha kategoritë
EN
Plehra monohidrate e sulfatit hekuri
Plehra monohidrate e sulfatit hekuri
Plehra monohidrate e sulfatit hekuri

Plehra monohidrate e sulfatit hekuri

Emri tjetër: Monohidrat sulfat hekuri / mono hidrat sulfat hekuri / sulfat hekuri


Formula kimike: FeSO4 • H2O
HS NO .: 28332910
CAS Nr .: 17375-41-6

Paketimi: 25 kg / qese

1000,1050,1100,1150,1200,1250,1300,1350kg / çantë e madhe

Produkt informacion
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:RECH
Numri Modeli:RECH05
Certifikim:ISO9001 / Arrij / Familjet

Materiali i kokrrizës është pleh i mirë, i cili mund të përmirësojë në mënyrë efektive tokën, të heqë, myshk dhe liken. Gjithashtu përdoret si pesticid për parandalimin e ndryshimeve patologjike të pemës frutore dhe kur. Ndërkohë, është katalizator që e bën bimën të gjelbër dhe të rëndësishme për thithjen e bimës.

Parameters
Artikullstandard
Pastërti91% min
Fe29.5-30.5% min
Pb10ppmmx
As5ppmmax
Cd5ppmmax
madhësiPluhur / 12-24Mesh / 20-60Mesh


Ikasafortë