Të gjitha kategoritë
EN
Pluhur monohidrat sulfat mangani

Pluhur monohidrat sulfat mangani

Emri tjetër: Pluhur monohidrat sulfat mangani


Formula kimike: MnSO4 • H2O

HS NO .: 2833299090

CAS Nr .: 10034-96-5

Paketimi: 25 kg / qese

1000,1050,1100,1150,1200,1250,1300,1350kg / çantë e madhe

Produkt informacion
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:RECH
Numri Modeli:RECH03
Certifikim:ISO9001 / FAMIQS

Kryesisht përdoret për aditivët e ushqimit, Kur mungesa e këtij elementi, kafshët do të ndodhin ngadalë në rritje, të trasha dhe skeletet e tyre janë keqpërdorur, makineria është anormale dhe kafsha e porsalindur do të jetë ataksike.

Parameters
Artikullstandard
Pastërti98% min
Mn31.5% min
Pb10ppmmx
As5ppmmax
Cd10ppmamx


Ikasafortë